PS5 Borderlands 3 Ultimate Edition

5,290 L

Borderlands 3 Ultimate Edition është përvoja thelbësore e Borderlands 3
Përfshin të gjashtë shtesat e përmbajtjes dhe koleksionin e plotë të paketave kozmetike bonus
Luaj vetëm ose bashkohu me miqtë për të përballur armiqtë e çmendur, për të shënuar shumë plaçkë dhe për të shpëtuar shtëpinë tuaj nga udhëheqësit më të pamëshirshëm të kultit në galaktikë.

5,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128390 Kategori: , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg