PS5 Away The Survival Series

5,489 L

Away është një lojë me shumë çmime ku përpiqesh të mbijetosh si një avion i vogël sheqeri në një botë të shkatërruar nga ndryshimet klimatike.
gjuani Prey, luftoni armiqtë më të mëdhenj dhe përdorni vjedhjen dhe shkathtësinë për të kaluar vjedhurazi para grabitqarëve Apex pa u vënë re.
eksploroni një botë të gjallë dhe frymëmarrëse plot me lloje unike të bimëve, insekteve dhe kafshëve. Vraponi, kërceni, ngjituni dhe rrëshqitni nëpër mjedise të bukura
Perp Games dhe Eden Reforestation Project do të mbjellin 2 pemë për çdo kopje me çmim të plotë të kësaj loje të shitur.
ky botim special me pakicë do të përfshijë disa shtesa ekskluzive për fansat, duke përfshirë kolonën zanore dixhitale të mahnitshme, të krijuar dhe kompozuar nga Mike raznick dhe një përvojë unike të realitetit të shtuar “duke u rritur nga loja” dhe e krijuar në lidhje me Klimën dhe Kombet e Bashkuara” Partneriteti i pyllit (un-redd) dhe loja për aleancën e planetit

5,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127659 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg