PS5 Assetto Corsa Competizione Day One Edition

5,499 L

Ekskluzivisht për versionin me pakicë D1, DLC GT WORLD CHALLENGE që përmban:
Circuit Ndërkombëtar Enzo dhe Dino Ferrari i Imola, Ferrari 488 GT3 EVO 2020,
Mercedes-AMG GT3 EVO (2020), më shumë se 60 veshje të reja, Modeli i gomave Pirelli “DHE”.
Besnikëri më e lartë falë grafikës 4K dhe 60 FPS për një përvojë garash më të shpejtë dhe më të qetë.

5,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129075 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg