PS5 Assassin’S Creed Valhalla Drakkar Special Day1 Edition

6,490 L

S’ka stok

SKU: 124641 Kategori: , , , , Etiketa: ,

Assassin’s Creed Valhalla, ju jeni Eivor, një luftëtar i ashpër Viking i ngritur në përralla betejash dhe lavdie.

Eksploroni një botë të hapur dinamike dhe të bukur të vendosur në sfondet brutale të Epokave të Errëta të Anglisë.

Bastisni armiqtë tuaj, rritni vendbanimin tuaj dhe ndërtoni fuqinë tuaj politike në përpjekjen tuaj për të fituar vendin tuaj midis perëndive në Valhalla.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg