PS5 Aliens: Fireteam Elite

3,990 L

Përballuni me valët e armiqve të tmerrshëm Xenomorph dhe Weyland-Yutani Synthetic së bashku me dy lojtarë ose shokë të skuadrës së AI, ndërsa ju dhe ekipi juaj i zjarrit luftoni me dëshpërim në rrugën tuaj përmes katër fushatave unike që prezantojnë histori të reja në universin Alien. Krijoni dhe personalizoni Marinën tuaj Koloniale, duke zgjedhur nga një larmi e gjerë klasash, armësh, pajisjesh dhe përfitimesh, duke luftuar me shanset dërrmuese në këtë përvojë rrahëse të mbijetesës me gjuajtje.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127601 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg