PS5 3D Billiards : Pool & Snooker

3,591 L

Ngjitu në tryezën virtuale dhe trego se çfarë mund të bësh me një sugjerim! Përveç sallës së pishinës klasike me tetë topa, ju gjithashtu mund të luani me nëntë topa, dhjetë topa dhe madje edhe snooker! Qoftë vetëm kundër inteligjencës artificiale ose në një duel kundër një lojtari të vërtetë në të njëjtën tastierë, ju do të dërgoni topa të kujdesshëm nëpër tavolinë në katër dhoma të përzgjedhura, me shumë detaje, ndërsa arrini në listën lokale të rezultateve të larta. Tërhiquni nga kolona zanore tërheqëse që luan në pishinë.

3,591 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128379 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg