PS4 XIII Limited Edition

5,990 L

Limited Edition përmban lojën plus :

 • Një kuti çeliku të koleksionistit prej metali në të dy anët,
 • Një mëngë unike të koleksionistit
 • 3 printime arti
 • Fonogramën origjinale të lojës në format dixhital .
 • Xiii Arma klasike e Artë Skins Pack.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125371 Kategori: , ,
 • Një drejtim i ri artistik që respekton veprën origjinale dhe modelin e saj portreti të hijezimit.
 • Lojë e larmishme me faza veprimi, infiltrimi dhe eksplorimi dhe luftime të ashpra me shumë lojtarë.

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg