PS4 WWE 2K22 Deluxe Edition

12,499 L

Dilni nga tribuna dhe goditni me kontroll të plotë të Universit WWE. Hidhni poshtë me Superyjet dhe Legjendat e WWE më të mëdhenj dhe më realistë. Rijetoni momentet kryesore në karrierën ikonike të Rey Mysterio në 2K Showcase. Goditja kaq e fortë nuk ka qenë kurrë kaq e lehtë.

12,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128511 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg