PS4 WWE 2K20 Deluxe Edition

4,990 L

Te preferuarit tuaj ne WWE Superstars, Legends, Hall of Famers dhe NXT do të bashkohen në festime dhe do të festojnë rilindjen e ekskluzivitetit të WWE 2K! WWE 2K20 do të shfaqë përmirësime kryesore të lojës, kontrolle më të efektshme dhe hyrjen më argëtuese dhe kreative në ekskluzivitet deri më tani.

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122293 Kategori: , ,
Platforma

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg