PS4 WRC 9

6,490 L

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124514 Kategori: , ,
  • Konkurromi në të gjithë botën, duke përfshirë tre tubime të reja në Kenia, Japoni dhe Zelandën e Re
  • Modalitetet e reja të lojës, përfshirë Sistemin e ri të Klubeve, ku mund të krijoni kampionatet tuaja online dhe të ftoni miq nga e gjithë bota për të garuar
  • Më shumë se 100 faza për të trajtuar dhe mbi 15 makina historike
  • Përjetoni një nivel të ri të realizmit dhe zhytjes me një fizikë më të mirë të automjeteve, ambiente krejt të reja dhe pacenotat e tubimit

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg