PS4 Wolfenstein The New Order & The Old Blood

2,790 L

Wolfenstein®: The Old Blood™ eshte  një parathënie e pavarur e aventurës së aksionit të vlerësuar në mënyrë kritike, Wolfenstein®: The New Order. Aventura, e cila përfshin tetë kapituj dhe dy histori të ndërlidhura, përmban shenjat dalluese të MachineGames – veprim emocionues, histori gjithëpërfshirëse dhe luftime të forta në vetën e parë. Si hero i luftës BJ Blazkowicz, armatosuni me armë të reja të tilla si pushka dhe granata -leksionimi i Kampfpistole ndërsa përpiqeni të prishni makinën naziste që përparon dhe të përfitoni nga tubat me duel që mund të përdoren për ngjitje në mur – ose për rrëzime të mbrapshta të kundërshtarëve nazistë të paparë kurrë.

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118401 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg