PS4 Wolfenstein Alt History Collection

7,989 L

Wolfenstein Alt History Collection

Koleksioni Historik i Wolfenstein i fut lojtarët në një aventurë epike përmes një historie alternative të zymtë, ku nazistët kanë arritur dominimin global.

Qelloni, goditni me thikë dhe vrisni në rrugën tuaj nëpër radhët naziste në katër lojëra të vlerësuara në mënyrë kritike në ekskluzivitetin e Wolfenstein.

7,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124665 Kategori: , ,

Ky koleksion përmban Wolfenstein: The New Order, Wolfenstein: The Old Blood, Wolfenstein II: The New Colossus dhe bashkëpunimin Wolfenstein: Youngblood.

Koleksioni Historik Alt ju lejon të përjetoni një rrëfim të gjerë të ndërlidhur që përfshin më shumë se tre dekada vrasjesh naziste të mbushura me aksion dhe personazhe të paharrueshëm.

Nga Evropa e shkatërruar nga lufta në vitet 1940, në Amerikën 1960 të pushtuar nga nazistët, në rrugët fashiste të mbushura me Paris të viteve 1980 – përjetoni për një aventurë tronditëse  ndërsa krijoni aleanca të reja dhe luftëtarë të tubimeve për të shtyrë makinerinë naziste të luftës.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg