PS4 Watch Dogs Legion Resistance Edition

4,490 L

Eshtë koha për të marrë përsëri Londrën, dhe këdo që shihni në këtë qytet mund të rekrutohet në rezistencën tuaj.

Oportunistët e korruptuar kanë marrë përsipër cdo gjë dhe ju takon juve që të ndërtoni një rezistencë për t’ia kthyer qytetin njerëzve.

Me një popullsi të tërë rekrutësh të mundshëm dhe teknologjinë e qytetit në majë të gishtave tuaj, do t’ju duhet të merrni, infiltroni dhe luftoni në rrugën tuaj për të çliruar Londrën.

Mirësevini në Rezistencë!

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121633 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg