PS4 Watch Dogs Legion Gold Edition

12,490 L

 • Përjetoni një risi në lojë, që nuk është parë kurrë më parë, e cila ju lejon të rekrutoni dhe të luani si këdo që shihni në qytetin ikonik të Londrës.
 • Çdo personazh i vetëm mund të luhet dhe ka një histori unike, personalitet dhe aftësi.
 • Hack dronë të armatosur, vendosë spider-bots dhe rrëzon armiqtë duke përdorur një mantel të realitetit të shtuar.
 • Eksploroni një botë masive të hapur urbane, duke shfaqur shumë monumente ikonike të Londrës dhe aktivitete argëtuese.
 • Bashkohuni me miqtë ndërsa përfundoni misionet dyshe dhe mënyrat unike të lojës.
 • Edicioni Gold SteelBook përfshin Season Pass, duke shfaqur një sërë misionesh të reja.

S’ka stok

SKU: 121635 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg