PS4 VR Yupitergrad

2,990 L

Yupitergrad është një lojë me kozmonaut pë PS4 VR. Ju mund të kaloni nëpër një stacion hapësinor me stil – të gjitha në grafikë me hije. A mund të besoni se grepat e përplasjes janë mënyra përfundimtare e lëvizjes në një vend si ky?

* Më në fund, një platformer dinamik i VR pa rrezik.
* Navigimi i ngjashëm me Indiana Jones ku përdorni grepa dhe përforcues të luftës?
* Fushata me mbi 50 nivele, komplot i çuditshëm dhe një dozë humori.
* Të gjithë i duan enigmat mjedisore – dhe ne i kemi!
* Modaliteti Sulmi i Kohës do t’ju bëjë të lëkundeni në 20 nivele Arcade, të plotësuara me tabela.
* Lista e gjurmëve energjike dhe atmosferike.
* Gjallëri unike në hapësirë.
* E Lehtë për tu mësuar! Ju duhen vetëm dy minuta për të filluar lëkundjen.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126277 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg