PS4 VR Vader Immortal A Star Wars VR Series

3,790 L

Vader Immortal: A Star Wars VR Series është një aventurë kinematografike, interaktive që ju lejon të futeni brenda një galaktike shumë, shumë larg
Përjetoni këtë seri emocionuese me tre pjesë në realitetin virtual
Zbritni në kështjellën misterioze të Darth Vader së bashku me aleatët e rinj dhe takoni armiq të frikshëm, përfshirë vetë Zotin Sith
Jini në qendër të një historie në të cilën mbani çelësin e shpëtimit të galaktikës… ose shkatërrimit
Një histori autentike e Luftërave të Yjeve që zhvillohet midis Episodit III dhe Episodit IV, e cila jep një vështrim personal të vetë Darth Vader

3,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126879 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg