PS4 VR Marvel’s Iron Man

4,499 L

Tony Stark has retired from making weapons and instead creates technology used to battle evil as Iron Man. After several years as a world-famous Super Hero, Tony is attacked by the mysterious Ghost, a hacker and anti-corporate activist who repurposes old Stark Industries weapons. In her efforts to topple his empire, Ghost attacks Stark’s corporate locations around the world, leading to ever-escalating stakes and a final showdown.Don the PlayStation VR headset* to suit up as the Armored Avenger in an original Iron Man adventure!

4,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124265 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg