PS4 VR Doom 3

2,790 L

Një pushtim demonik ka pushtuar objektin kërkimor marsian të Korporatës Ajrore të Unionit, duke lënë tmerrin dhe vdekjen në vazhdën e tij. Ju jeni një nga të paktët të mbijetuar, një detar me qasje në një arsenal armësh. Luftoni rrugën tuaj përmes korridoreve të errësuara, klaustrofobike të objektit kërkimor dhe në Ferr për të ndaluar pushtimin që të arrijë në Tokë.

DOOM 3: VR Edition gjithashtu përfshin të dy zgjerimet – Ringjallja e së Keqes dhe Misioni i Humbur. Në Misionin e Humbur ju jeni i mbijetuari i vetëm i Bravo Team,

2,790 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126214 Categories: , , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg