PS4 Uncharted: The Nathan Drake Collection PlayStation Hits

2,499 L

Nga tregimtarët novatorë në Naughty Dog, vjen epika që përcakton zhanrin që revolucionarizoi tregimin e aventurave, rindërtuar nga Bluepoint Games me fuqinë e sistemit PS4. Përjetoni një nga seritë më të respektuara të lojërave të të gjitha kohërave ndërsa ndiqni udhëtimin e rrezikshëm të Nathan Drake në të gjithë globin, nga fillimet e përulura te zbulimet e jashtëzakonshme. Takoni një grup të paharrueshëm personazhesh ndërsa Drake vendos jetën dhe miqësinë në linjë në një garë kundër armiqve të pamëshirshëm për të zbuluar një thesar të paimagjinueshëm. UNCHARTED: Koleksioni Nathan Drake përfshin fushatat e lojtarëve të vetëm për UNCHARTED: Drake’s Fortune, UNCHARTED 2: Among Thieves, dhe UNCHARTED 3: Drake’s Deception.

2,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121389 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg