PS4 Tom Clancys Rainbow Six: Extraction Guardian Edition

4,399 L

Luaj vetëm ose me miqtë nga çdo platformë në këtë PvE FPS të bashkëpunimit me 1 deri në 3 lojtarë.
69 armë, 25 pajisje, 18 operatorë me nivele progresi, 12 harta të mëdha dinamike, 13 armiq me mutacion dhe përmbajtje falas pas lëshimit.
Testoni aftësitë tuaja me 4 nivele vështirësish .

4,399 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128534 Kategori: , , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg