Ps4 The Witcher 3 Wild Hunt GOTY

3,150 L

Bëhuni një vrasës përbindësh dhe filloni një udhëtim epik për të gjurmuar fëmijën e profecisë, një armë e gjallë e aftë për shkatërrim.
Edicioni i Lojërave të Vitit përfshin The Witcher 3: Wild Hunt, të gjitha 16 DLC-të dhe 2 Paketat Zgjeruese: Zemrat prej Guri dhe Gjaku dhe Verë.

3,150 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 114301 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg