PS4 The Last of Us PlayStation Hits

1,250 L

The Last of Us është rindërtuar për sistemin PlayStation4. Tani shfaqen modele të plota 1080p, me karakter me rezolucion më të lartë, hije dhe ndriçim i përmirësuar, përveç disa përmirësimeve të tjera të lojës. 20 vjet pasi një pandemi ka ndryshuar rrënjësisht civilizimin e njohur, njerëzit e infektuar ikin dhe të mbijetuarit po vrasin njëri-tjetrin për ushqim, armë; çfarëdo që mund të marrin në dorë. Joel, një i mbijetuar i dhunshëm, është punësuar për të kontrabanduar një vajzë 14-vjeçare, Ellie, nga një zonë shtypëse e karantinës ushtarake, por ajo që fillon si një punë e vogël së shpejti shndërrohet në një udhëtim brutal nëpër SHBA. The Last of Us Remastered përfshin Paketa e Hartave të Territoreve të Braktisura, Paketa e Hartave të Territoreve të Reklamuara dhe fushata e vlerësuar kritikisht The Last of Us: Left Behind Single Player që ndërthur temat e mbijetesës, besnikërisë dhe dashurisë me lojën e tensionuar, të veprimit të mbijetesës.

Deal end in:

1,250 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119822 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg