PS4 The Last of Us Part II

2,390 L

Pesë vjet pas udhëtimit të tyre të rrezikshëm nëpër Shtetet e Bashkuara pas pandemisë, Ellie dhe Joel janë vendosur në Jackson, Wyoming. Të jetuarit mes një komuniteti të lulëzuar të të mbijetuarve u ka lejuar atyre paqe dhe stabilitet, pavarësisht kërcënimit të vazhdueshëm të të infektuarve dhe të mbijetuarve të tjerë, më të dëshpëruar. Kur një ngjarje e dhunshme prish atë paqe, Ellie nis një udhëtim të pamëshirshëm për të vendosur drejtësinë dhe për të gjetur mbylljen.

Deal end in:

2,390 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127177 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg