PS4 The Dark Pictures Anthology: House Of Ashes

3,990 L

Zbrisni në humnerën e errët
Lundroni në një labirint nëntokësor dhe shpëtoni nga krijesat e çuditshme që kanë gjetur një pre të re për të gjuajtur
armikun e armikut tënd
A do t’i jepni përparësi mbijetesës suaj, apo do të lini mënjanë frikën dhe rivalitetet tuaja personale për të luftuar së bashku si një trup i vetem?
Mos luani vetëm. Luaj online me një mik ose deri në 5 miq jashtë linje, ndaje historinë tënde dhe bashkëpuno me mençuri për të ruajtur kastin tend.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127903 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg