PS4 Spyro Reignited Triology

4,490 L

Rindizni zjarrin me versionet e rimaktivuara të tre lojërave origjinale, Spyro the Dragon, Spyro 2 Ripto’s Rage! dhe Spyro Viti i Dragoit
Mjeshtri origjinal i pjekjes është kthyer! Djegie të njëjta të sëmura, i njëjti qëndrim i tymosur, tani të gjitha të shkallëzuara në HD mahnitëse
100+ nivele, të rimastruara me azhurnime grafike befasuese dhe kontrolle të përmirësuara të lojërave

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120399 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg