PS4 Slide Stars

5,489 L

‘-Bëhuni gati për veprime ekstreme të rrëshqitjes së ujit ndërsa shpërtheni nëpër botën aventureske të ujit!

-Rrëshqisni nëpër ishujt tropikalë dhe kënetat e mjegullta të mbushura me përsosmëri të platformës për të përjetuar një tronditje uji që nuk keni parë kurrë më parë!

5,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125450 Kategori: , ,
  • Shko në udhëtime të ndryshme të çmendura, nga Flamingo portokalli rozë, në një peshkaqen të uritur të gjallë dhe madje edhe një dragon që merr frymë!
  • Luaj vetëm ose bashkohu me një mik në multiplayer me dy lojtarë për të kapërcyer të gjitha sfidat e platformës dhe për të mbijetuar nga një ushtri armiqsh unikë: nga majmunët dhe pulat që hedhin bomba, deri në një Kraken që është lëshuar!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg