PS4 Sleeping Dogs Definitive Edition

2,489 L

Sleeping Dogs Definitive Edition

Sleeping Dogs është një lojë që vepron në një botë të hapur e vendosur në ishullin ekzotik të Hong Kongut me luftime brutale të arteve marciale, gara tronditëse në rrugë dhe një histori mbërthyerëse me të famshëm.

Rinovuar tërësisht për brezin e ri dhe produktet më të fundit.

Edicioni definitiv përfshin të gjithë përmbajtjen e disponuar më parë dhe një mori aktualizimesh të reja teknologjike.

2,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 110403 Kategori: , ,

Në këtë lojë të botës së hapur, ju luani rolin e Wei Shen, një polic i fshehtë që përpiqet të rrëzojë Triadat nga brenda dhe jashtë.

Ju do të duhet të tregoni se jeni të denjë ndërsa luftoni në rrugën tuaj drejtë organizatës, duke marrë pjesë në aktivitete brutale kriminale pa zbuluar maskimin.

Të përçarë midis besnikërisë tuaj ndaj distinktivit dhe një kodi penal të nderit, ju do të rrezikoni gjithçka pasi vijat midis së vërtetës, besnikërisë dhe drejtësisë bëhen të paqarta përherë.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg