PS4 Samurai Warriors 5

7,490 L

Si hyrja e fundit e numëruar në ekskluzivitetin SAMURAI WARRIORS, historia, personazhet dhe pamjet janë ri-imagjinuar për të vendosur terrenin për një seri të re emocionuese
Historia zhvillohet pas Luftës Ōnin gjatë epokës së artë të periudhës Sengoku dhe përmban një histori që përqendrohet në jetën e dy prej komandantëve ushtarakë më përfaqësues të kësaj epoke
Zgjidhni nga një numër personazhesh të rinj dhe të kthyer, ndërsa përdorni aftësi të reja për të marrë përsipër forcat në zhvillim të armikut
Shijoni veprime emocionuese strategjike në një fushë beteje të zhvilluar. Forcat armike vazhdojnë të evoluojnë me kalimin e kohës në histori, duke përdorur plotësisht një numër të taktikave të ndryshme ushtarake për të përballuar lojtarin
Veprimet e reja Musou i janë shtuar serisë -përfshirë sulmet e krijuara rishtazi të Musou Frenzy -duke ngritur emocionin e fryrjes së një turme ushtarësh armik në mënyrë emocionuese

7,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126893 Categories: , , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg