Ps4 Sacky a Big Adventure

4,790 L

Hipni në qark dhe tregoni se jeni shoferi më i mirë i të gjitha kohërave! Zgjidhni makinën tuaj të preferuar të garave dhe bëni rrugën tuaj për në vendin e parë në të gjitha sezonet për të kërkuar titullin e kampionit. Udhëtoni në mënyrë të pamatur për të hequr konkurrencën dhe lërini të gjithë të kafshojnë pluhurin tuaj!

Deal end in:

4,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125182 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg