PS4 Riders Republic Freeride Special Day1 Edition

5,599 L

Battle against over 20 players simultaneously in a massive multiplayer playground.
Compete in an all-out mass start race—collide, grind, and fight your way to the finish
Customize your character to show off your style to your friends or show up the competition.
Bike, ski, snowboard, or wingsuit through a seamless open world in Career mode or multiplayer events.
Go wild on the heights of iconic US national parks like Yosemite, Zion, and Bryce Canyon.

5,599 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126240 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg