PS4 RIDE 3 MustHave

2,990 L

Zhytuni në një ambient modern 3D ku do të konkurroni krah për krah me motorrin tuaj, duke e modifikuar atë mekanikisht dhe estetikisht falë Redaktorit të ri Livery. Para fillimit, mos harroni të personalizoni pilotin tuaj me veshjen e duhur. Garoni në 30 pista të ndryshme në të gjithë botën dhe provoni shpejtësinë e më shumë se 230 motorrave në dispozicion. Zbuloni mënyrën e re të karrierës , e cila do t’ju japë lirinë maksimale të zgjedhjes dhe motorrat më të mire nga prodhuesit më të njohur.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125712 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg