PS4 Red Dead Redemption 2

5,649 L

Arthur Morgan dhe banda Van der Linde janë të jashtëligjshëm në arrati. Me agjentët federalë dhe gjuetarët më të mirët në të gjithë vendin, banda duhet të grabisë, të vjedhë dhe të luftojë rrugën e tyre në zemër të Amerikës në mënyrë që të mbijetojë. Ndërsa ndarjet e brendshme të thella kërcënojnë të copëtojnë bandën, Arthur duhet të bëjë një zgjedhje midis idealeve të tij dhe besnikërisë ndaj bandës që e rriti atë.

5,649 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118441 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg