PS4 Predator Hunting Grounds

4,989 L

  • Hunting Grounds është një revole tërheqëse multiplayer në internet që e vë njeriun kundër Grabitqarëve.
  • Gjeni skuadren e luftimit si Grbaitqar, duke përdorur armë të huaja vdekjeprurëse për të ndjekur prenë tuaj.
  • Luaj si anëtar i një skuadre me 4 persona për të përfunduar misione sfiduese dhe për të shpëtuar para se grabitqarët të të gjejnë.
  • Si antar skuadre, hyni në arsenalin e artit nga armët anësore te pushkët, granatat dhe armët e rënda; Ose gjueti me teknologjinë vdekjeprurëse të Grabitqarve duke përfshirë Plaster Caster, Combistick, Smart Disc, Wrist Blades, Yaujta Longbow dhe më shumë

4,989 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123736 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg