PS4 Persona 5 Strikers

7,498 L

Një pushim veror me miqtë e ngushtë merr një kthesë të papritur ndërsa shfaqet një realitet i shtrembëruar; zbuloni të vërtetën dhe shpengoni zemrat e të burgosurve në qendër të krizës.
Bashkohuni me Phantom Thieves dhe sulmoni kundër korrupsionit që kapërcen qytetet në të gjithë Japoninë.

7,498 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128541 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg