Ps4 Pay Day 2 – The Big Score

2,489 L

Pay Day 2 – The Big Score

Pamje të rindërtuara –  rezolucionin 1080p si në PlayStation 4 ashtu edhe në Xbox One. Shihni çdo kartëmonedhë duke fluturuar dhe ndiejeni çdo shpërthim plumbi në kokën tuaj në HD të plotë.

PAYDAY – Pas një grabitje të suksesshme, lojtarët do të fitojnë gjithashtu pajisje të reja të rralla dhe të fuqishme si maska, modele armësh, modifikime maskash dhe një larmi aksesorësh të tjerë.

2,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 114516 Kategori: , ,
  • Pasuritë e misionit – Çdo punë ka një sërë asetesh të blera që mund të ndryshojnë dhe përmirësojnë lojen, të tilla si një makinë ikje më e shpejtë, projekte, apo edhe ndihma .
  • Përmirësimet e karaktereve – Maska e nënshkrimit PAYDAY tani mund të personalizohet në dhjetëra mijëra kombinime të ndryshme, variacione të ngjyrave dhe materialeve, dhe ka një zgjedhje më të madhe të veshjeve për t’u veshur për një heister të dalluar të modës së lartë
  • Më shumë përmbajtje se kurrë – 10 DLC të reja premium, plus mbi 20 azhornime të përmbajtjes !

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg