PS4 Paw Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

5,489 L

Paw Patrol Mighty Pups Save Adventure Bay

Çdo qenush është këtu – luaj si Chase, rrënoja, marshall, Everest, skye, rocky, zuma dhe tracker.

Eksploron Adventurat- Merrni 7 misione super-heroike për të Shpëtuar miqtë dhe për të shpëtuar ditën. Plus 7 mini-lojëra argëtuese !

S’ka stok

SKU: 125140 Kategori: , ,
  • Përdorni fuqi të fuqishme – luani si Pups dhe përdorni fuqitë e tyre të fuqishme për të krijuar vorbulla ere , përdorni mjetet Energy Super, ngrini gjërat më të rënda dhe më shumë!
  • Bashkohuni në dyshe – dy persona mund të luajnë në modalitetin e bashkëpunimit në të njëjtin ekran.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg