PS4 Overcooked All You Can Eat

5,990 L

E pjekur shumë !, e pjekur shumë! 2 dhe e gjithë përmbajtja shtesë përzihet së bashku dhe rimasteret në këtë botim përfundimtar të shijshëm!
Shijoni qindra nivele të kaosit të gatimit në kuzhina gjithnjë e më të rrezikshme dhe të errëta.

E pjekur tej mase! Shkon Online

Për herë të parë, multiplayer online është integruar plotësisht në Overcooked! Rishikoni kuzhinat tuaja të preferuara nga loja e parë në ONLINE!
I pjekur shumë !, i pjekur shumë! 2 dhe e gjithë përmbajtja shtesë përzihet së bashku dhe rimasteret në këtë botim përfundimtar të shijshëm!
Shijoni qindra nivele të kaosit të gatimit bashkëpunues në kuzhina gjithnjë e më të rrezikshme dhe të errëta.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126692 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg