PS4 Oddworld Soulstorm Day One Oddition

5,990 L

Day One Oddition – The Oddworld: Soulstorm Day One Oddition përfshin Oddworld: Soulstorm dhe një kuti metalike të stampuar ekskluzive
Platformer Action-Adventure: Zhvillimi i zhanrit të platformës duke shtuar elemente RPG-lite me agjencinë e lojtarëve për të luajtur ashtu siç dëshironi, qoftë në mënyrë agresive apo pasive
Narrative: Një histori e errët me një sens humori të shtrembëruar që ndriçon ironitë që ekzistojnë në gjendjen njerëzore
Quarma (mendoni Karma): Quarma është një tipar i reagimit në kohë reale që pasqyron veprimet tuaja në lojë, të cilat do të ndikojnë në rezultatin e lojës

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127167 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg