PS4 Nioh 2 Special Edition

6,990 L

►Ndiqni rrugën e Samurait me armë tradicionale, duke përfshirë shpata dhe armë luftarake, ose mbushni matësin tuaj të amritës për të mbrojtur aftësitë e fuqishme yokai dhe shkatërroni armiqtë monstruozë përmes një sërë sulmesh të fuqishme.

►Zotëroni artet vdekjeprurëse të Samurait si një luftëtar misterioz gjysmë njerëzor, gjysmë i mbinatyrshëm yokai, në këtë vazhdim sfidues të veprimit RPG.

►Eksploroni epokën e dhunshme të sengokut në Japoni dhe mbretërinë vdekjeprurëse të errët, të dy të rrënuar me demonë groteskë, të pamëshirshëm

 

6,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123501 Kategori: , , ,
Platforma

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg