PS4 Need For Speed Hot Pursuit Remastered

4,290 L

Need For Speed Hot Pursuit Remastered

Zotëroni rrugët dredha-dredha të Qarkut Seacrest, kryevepër në gara që është shoqërore dhe konkurruese në thelbin e saj.

“Autologu” ju lidh juve dhe miqtë tuaj në ndjekje e gara të drejtpërdrejta dhe jep instinktivisht sfida bazuar në aktivitetet e miqve tuaj, ky sistem dinamik i ushqyer nga konkurrenca miqësore, tani mbështetet me sinkronizim ndër-platformor dhe lojë të re me shumë mënyra që të mund të garoni me njëri-tjetrin pa marrë parasysh se në cilën platformë jeni.

4,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125136 Kategori: , , , Etiketa: ,
  • Merrni të gjitha DLC-të kryesore të dorëzuara gjatë lancimit, duke përfshirë gjashtë orë shtesë të lojës dhe më shumë se 30 sfida.
  • Makina ekzotike me armë. Vozitni Super makinat më të dëshirueshme në botë në të dy anët e ligjit.
  • Ndjekje dhe arratisje. Një karrierë e vetme me një lojtar të përcaktuar plotësisht sjell veprimin e policëve dhe garuesve, me një përvojë multiplayer të lidhur pa ndërprerje në të gjitha mënyrat e garës.
  • Nevoja për shpejtësi: ndjekja e nxehtë e ri-modifikuar ofron një përvojë garuese të përjetshme të azhurnuar për gjeneratën e sotme të Hardware me pamje të përmirësuara.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg