PS4 Need For Speed Heat

4,498 L

Merrni shanset, merrni fitore; Vendoseni atë në linjë në përballjen e shpejtësisë Hunter çdo ditë, duke konkurruar për të fituar bankën në gara, drift dhe ngjarje jashtë rrugës
Jini të padisiplinuar, jini shprehës: Me edhe më shumë opsione për të personalizuar makinën tuaj si dhe për të personalizuar identitetin tuaj pas timonit
Mundi nxehtësinë që do t’ju duhet të dilni nga rruga juaj për të zemëruar policët që patrullojnë qytetin e palmave gjatë orëve të ditës; Por pas errësirës rregullat ndryshojnë kur një grup pune Rogue del për të luajtur tani ata janë në gjueti për ju dhe rrotat tuaja

4,498 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128811 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg