PS4 Mortal Kombat 11 Ultimate Edition

3,499 L

‘-Përjetoni 2 fushata të forta dhe të vlerësuara nga kritika  Mk11 & Mk11- pasojat.
-Luaj me listë të plotë me 37 karaktere, duke përfshirë luftëtarët e sapo shtuar Mileena, RaiN & rambo.
-Mijëra Skins & armë dhe paisje për një nivel të paparë të personalizimit të dyluftimit.
-Përfshin të gjithë luftëtarët e mëparshëm të ftuar të tillë si Terminator Joker pjellë dhe robocop

3,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125199 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg