PS4 Monopoly Madness

3,999 L

No more board! Roam the streets of Monopoly and compete with other players to collect money, water, and electricity.
Get power-ups from Community Chests! Use them to mess with your opponents and gain an advantage to win.
Ride a bulldozer, go through buildings, destroy properties with a jackhammer – all tactics to become the wealthiest of them all.
Random events will infiltrate your games and make your journey even more chaotic
Discover four unique environments inspired by the MONOPOLY game board.Each environment comes with several levels and layouts giving you 20 arenas to play.

S’ka stok

SKU: 128367 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg