PS4 Minecraft Dungeons Hero Edition

4,290 L

PS4 Minecraft Dungeons Hero Edition

Zbuloni  skutat i vetëm, ose bashkohuni me miqtë! Deri në katër lojtarë mund të luftojni së bashku në bashkëpunim lokal si dhe në internet.

4,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124508 Kategori: , ,

 

  • Luftoni – Përdorni swings për përleshje, mbrohu me duar ndaj sulmeve të ndryshme, ose Tank në rrugën tuaj përmes mbrojtjes  nga forcat e rënda të blinduara!
  • Personalizoni karakterin tuaj dhe zhbllokoni sende unike dhe magjepsëse armësh për sulme speciale shkatërruese.
  • Mbijetoni – Eksploroni nivelet e mbushura me aksione, të mbushura me thesare, shumë të larmishme – të gjitha në një kërkim epik për të shpëtuar fshatarët dhe për të shkatërruar harkun e keq të shkatërruesve!

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg