PS4 Mass Effect Legendary Edition

8,990 L

Një person është gjithçka që qëndron midis njerëzimit dhe kërcënimit më të madh me të cilin është përballur ndonjëherë.
Përjetoni legjendën e Komandant Shepardit në trilogjinë e mirënjohur Mass Effect me Edicionin Legjendar të Mass Effect.
Përfshin përmbajtje bazë me një lojtar të vetëm dhe mbi 40 DLC nga Mass Effect, Mass Effect 2 dhe Mass Effect 3, duke përfshirë armë promovuese, forca të blinduara dhe pako – të rishikuara dhe të optimizuara për 4k Ultra HD.

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127044 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg