PS4 Marvel’s Spider-Man

4,799 L

  • Përjetoni Edicionin e Lojërave të Vitit të Marvel’s Spider-Man, i cili përfshin lojën e plotë.
  • “Një nga lojërat më të mira në PS4.
  • “Një aventurë spektakolare”.
  • Ky nuk është Spider-Man që keni takuar ose parë ndonjëherë më parë. Ky është një Peter Parker me përvojë, i cili është më mjeshtëror në luftimin e krimit të madh në New York City. Në të njëjtën kohë, ai po lufton për të ekuilibruar jetën e tij kaotike personale dhe karrierën ndërsa fati i New York-ut të Marvel qëndron mbi supet e tij.

4,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119812 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg