PS4 Marvel’s Spider-Man Miles Morales

4,790 L

►Në aventurën e fundit në universin Marvel’s Spider-Man, adoleshenti Miles Morales po përshtatet me shtëpinë e tij të re ndërsa ndjek hapat e mentorit të tij, Peter Parker, si një Spider-Man i ri.

► Por kur një luftë e ashpër për pushtet kërcënon të shkatërrojë shtëpinë e tij të re, heroi aspirues e kupton se me një fuqi të madhe, duhet të vijë edhe një përgjegjësi e madhe. Për të shpëtuar të gjithë New York-un e Marvel, Miles duhet të marrë mantelin e Spider-Man dhe ta zotërojë atë.

 

Deal end in:

4,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125183 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg