PS4 Marvel’s Guardians Of The Galaxy

8,790 L

Marvel’s Avengers është një vështrim unik ndaj këtyre Super Heronjve ikonë, duke përfshirë Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow dhe Thor; Zhbllokoni aftësi të fuqishme dhe pajisje të reja për të ndërtuar versionin tuaj ideal të Heronjve më të Fuqishëm të Tokës
Deri në 4 lojtarë mund të mblidhen në internet për të mbrojtur Tokën nga kërcënimet e përshkallëzuara

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127302 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg