PS4 Marvel’s Avengers

3,150 L

Marvel Cinematic Universe sjell në jetë heronjtë tanë të preferuar të librave komik si kurrë më parë. Falë suksesit të tyre, ne e kemi parë ekipin në cdo formë të medias sociale. Square Enix dhe Crystal Dynamics, së bashku me disa kompani të tjera ndihmëse, iu ngarkua si detyrë që të krijojnë një videolojë për të vënë drejtësinë në botën e Heronjve

S’ka stok

SKU: 124246 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg