PS4 Marvel Spider-Man GOTY

3,690 L

  • Azhurnohuni në Edicionin e Lojërave të Vitit dhe luani kapitujt e historisë në Qytetin që nuk fle kurrë – duke shfaqur misione dhe sfida shtesë, fraksione krejt të reja armiqsh nga universi Spider-Man dhe më shumë kostume për tu zhbllokuar.
  • Eksploroni një kapitull të ri në universin Marvel’s Spider-Man si Peter Parker më me përvojë.
  • Me protagonist një nga Super Heronjtë më ikonë të botës, Marvel’s Spider-Man paraqet aftësitë akrobatike, improvizim ndërsa gjithashtu fut elemente që nuk janë parë kurrë më parë në një lojë Spider-Man.
  • Nga përshkimi  parkour dhe ndërveprimet unike mjedisore, në veprime të reja luftarake dhe blockbuster, është Spider-Man ndryshe nga c’keni luajtur më parë.
Deal end in:

3,690 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122306 Kategori: , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg